Back to Top

Přepravní U-profil (OR)

Pouzdra pro Renovační rámy a křídla jsou k dispozici ve dvou velikostech, aby pasovala k rámům širokým od 10 mm do 15 mm. Jednoduchá a zároveň důmyslná konstrukce profilu zajišťuje snadnou montáž bez použití dalších nářadí. Důležitou výhodou profilu jsou koextrudované proužky vyrobené ze změkčeného PVC v neutrální barvě. Zabraňují přesouvání pouzder během přepravy a drží rovněž pouzdro stabilním a pevným způsobem v místě, kde bylo položeno. Skutečnost, že jsou vyrobena z neutrálně zbarveného plastu, eliminuje riziko zabarvení transportovaných profilů, například v důsledku slunečního světla.

Díky použití profilu se firmy dodávající okna vyhnou jakémukoli poškození, jako je potlučení, poškrábání, změna barvy nebo deformace způsobené dopravními pásy. Díky novému profilu mohou firmy vyrábějící okna z renovačních rámů zavést jednoduché a estetické přepravní řešení, díky kterému již nebudou potřebné další prvky, jako je polystyren, pěna, karton, které zabírají mnoho místa a jsou špatně standardizovaným řešením.

Osłona Ramy Renowacyjnej (OR).

Vyrábí se ve dvou velikostech a pasují pro většinu typů renovačních rámů dostupných na trhu (šíř. od 9 mm do 15 mm).

Osłona Ramy Renowacyjnej (OR)

Ochrana renovačních rámů během pohybu po výrobní lince (ochrana proti potlučení a poškrábání rámů o sebe).

Osłona Ramy Renowacyjnej (OR)

Flexibilní a jednoduchá konstrukce umožňuje pohodlnou, snadnou a rychlou instalaci bez nutnosti dalších nástrojů.

Osłona Ramy Renowacyjnej (OR)

Čas potřebný k zajištění oken pro přepravu se snížil na minimum.

Osłona Ramy Renowacyjnej (OR)

Stabilní a pevné uchopení OR díky „brzdám“ vyrobeným z měkčeného PVC účinně zabraňuje pohybu okna během přepravy. Jejich neutrální barva eliminuje riziko změny barvy na rámu okna.

Osłona Ramy Renowacyjnej (OR)

4860 m OR na jedné paletě = Úspora místa ve skladu na obalové materiály.

Osłona Ramy Renowacyjnej (OR)

Adaptěr

Adapter
Adapter