Back to Top

O FIRMĚ

Společnost Metal-Plast byla založena v roce 1993 a po celou dobu své působnosti se zaměřuje na recyklaci okenních a dveřních plastových profilů. Na trhu je proslulá vysokou kvalitou služeb spojených s odběrem a mletím odpadů a výrobou kvalitního plastového regranulátu. S časem firma rozšířila svoji nabídku a stala se významným výrobcem produktů určených k přepravě a montáži rámů oken a dveří. Firma má ve své nabídce přepravní a montážní profily (podokenní profily), montážní profily ECO-TERM, kryty renovačních rámů a svařovací rohové spojky.


Díky investicím do nejnovějších technologií, zdokonalování výrobního procesu a především znalostem, angažovanosti a vzdělávání zaměstnanců se podnik stal lídrem ve svém oboru. Metal-Plast je nyní největším zpracovatelem tvrdého PVC v Polsku a má silnou pozici na 5 zahraničních trzích: Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo a Rakousko. Spolupracujeme s více než 600 výrobci oken. Zpracováváme 25 tisíc tun PVC odpadu a vyrábíme 8 milionů metrů plastových profilů ročně.

Sídlo firmy je ve Świebodzicích v Dolnoslezském vojvodství, kde se nachází celý zpracovatelský závod, včetně skladů a výrobních hal. Metal-Plast vlastní veškerá povolení na přepravu a recyklaci odpadů.

Metal-Plast

Služby zákazníkům – naše priorita

Vysokou pozornost věnujeme stálému kontaktu se zákazníky. Skupina technických a obchodních poradců a zákaznické oddělení je ve stálém spojení s našimi partnery. Zárukou spolehlivosti Metal-Plastu je vlastní vozový park, přizpůsobený přepravě odpadu, a široká základna nádob na odpad. K dispozici zákazníků máme více než 16500 běžných nádob, 300 kontejnerů a 500 malých kontejnerů určených pro překládku. Zdarma nabízíme pytle na hobliny. Metal-Plast je díky proškolenému týmu a širokému zázemí schopen poskytovat spolehlivé služby i během sezónní špičky.

 

Neustálý vývoj

Podnik systematicky rozšiřuje svůj asortiment a díky nepřetržitému výzkumu je schopen uspokojit nejnáročnější zákazníky. Soustředíme se hlavně na zlepšování parametrů v rámci odolnosti, tepelné izolace, těsnosti. Důraz klademe na řešení, která zlepší a zkrátí dobu montáže oken a dveří.

Naše hodnoty:

  • Inovace, vývoj a neustálé hledání nových, optimálních řešení.
  • Kvalita výrobků, která uspokojí vysoké nároky odběratelů.
  • Důraz na ochranu životního prostředí díky významnému snížení průmyslových odpadů.
  • Naší snahou jsou silné vazby s našimi partnery, založené na vzájemné důvěře a dlouholeté spolupráci.
  • Společenská odpovědnost, zaměřena na zaměstnance, prostředí a společenství, v kterém žijeme.

Jsme účastníky programuJesteśmy uczestnikiem Programu
RZETELNA Firma
Klikněte a ověřte si naši spolehlivost >>