Back to Top

O FIRMĚ

Sídlo naší společnosti je ve Świebodzicích v Dolnoslezském vojvodství, kde se nachází celý zpracovatelský závod, včetně skladů a výrobních hal.

Působíme v celém Polsku a vlastníme veškerá potřebná povolení pro přepravu a recyklaci. Hlavním předmětem naší činnosti je výkup povýrobních odpadů z výroby plastových oken, které zpracováváme na vysoce kvalitní regranulát používaný k následné výrobě plastových profilů.

V současné době spolupracujeme s více než 700 výrobci plastových oken, kterým poskytujeme služby v oblasti výkupu povýrobních odpadů a s většinou předních výrobců profilů jak v Polsku, tak v zahraničí, kteří jsou odběrateli námi vyráběných regranulátů.

Naše výroba dosahuje 15 tisíc tun regranulátu ročně a stále roste, přičemž se rovněž zvyšuje poptávka po našich produktech.

Použití nejnovějších zařízení a výrobních linek uznaných evropských firem a důraz na neustálý vývoj a zdokonalování zpracovatelských procesů zaručují nejvyšší kvalitu našich výrobků, a činí z nás prověřeného a spolehlivého obchodního partnera.

 


PARTNEŘI

bootom
recyclers